Geleneksel Sporlar Şampiyonları Valilikte

 / SPOR

Geleneksel Sporlarda ilimizi temsil eden sporcular, Vali Mehmet Aktaş'ı makamında ziyaret ettiler.

Vali Mehmet Aktaş; 20-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Adıyaman’da düzenlenen Geleneksel Spor Dalları Federasyonunun Kuşak Güreşi Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden ve dereceye giren Gençlik Spor Kulübü sporcuları ile 8-9 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İller Arası Geleneksel Türk Okçuluğu Turnuvasında Türkiye Şampiyonu olan İl Takımını makamında kabul etti.
 
Kuşak Güreşi Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 57 kg.’da Türkiye Birincisi Semiha Açelya Kolukısa, 60 kg.’da Türkiye Üçüncüsü Emrecan Kül ve 66 kg. ‘da Türkiye Üçüncüsü Selim Işık ile Geleneksel Türk Okçuluğu Turnuvasında Türkiye Şampiyonu olan Hasan Ateş, Mehmet Emin Güler ve Mehmet Özden’i başarılarından dolayı kutlayan Vali Mehmet Aktaş, başarılarının devamını dilediği sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
 
Ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Kucak Güreşi Antrenörü Pakize Toros, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Kadir Öztürk ile KYK Bahaddin Gazi Yurt Müdürü Mesut Yakut hazır bulundu.
 

  24 Mayıs 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 908897

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.