Eskipazar'da Mezuniyet Coşkusu

 / İLÇELER

Karabük Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı’nın ilk mezuniyet töreni Eskipazar Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi. Eskipazar MYO altıncı yılında 6 programdan 500’e yakın mezun verdi.

Eskipazar Meslek Yüksekokulu Salonu’nda düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Refik Polat, Eskipazar Kaymakamı V. Samet Serin, belediye Başkanı V. İdris Örenbaş, Eskipazar MYO Müdürü Doç. Dr. İdris Kabalcı, İlçe Jandarma Komutanı Üstğm. Aydın Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Sezai Keklicek ve İlçe Nüfus Müdürü Çetin Uluçay ile akademik, idari personel, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
 
Mezuniyet töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Refik Polat, bu yıl itibariyle mezuniyet töreninde değişiklik yapıldığını belirterek “Bir ilki gerçekleştiriyoruz. Her bir Meslek Yüksekokulumuzun törenlerini ilçelerinde coşkuyla yaşayalım istedik. Bu vesileyle aranızda bulunuyoruz” dedi.
 
Rektör Polat “Eskipazar Meslek Yüksekokulu ilk kurulan Meslek Yüksekokullarından biri olmasıyla ve öğrenci sayısıyla gurur verici bir tablo oluşturuyor” diyerek mezun öğrencileri ve ailelerini tebrik ederek mezunlara sonraki yaşantılarında başarılar diledi.
 
Eskipazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İdris Kabalcı, Eskipazar MYO’nun altıncı yılında 1.600 öğrenciye ulaştığını belirterek mezun öğrencilere başarılar diledi.
 
Eskipazar Meslek Yüksekokulu’nu birincilikle bitiren Özel Güvenlik ve Koruma Bölümü öğrencisi Mahmut Özdemir’e başarı belgesini ve hediyesini Rektör Prof. Dr. Refik Polat takdim etti.  
 
Mezuniyet belgelerini alan öğrenciler, mezun olmanın sevinciyle keplerini havaya fırlattı. Törende Karabük Üniversitesi Balkan, Ege Halk Dansları Topluluğu tarafından gösteri de sunuldu.  

  13 Mayıs 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 567068

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.