Fuhuş Operasyonu

Zonguldak merkezli 3 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 11 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Zonguldak merkezli 3 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 11 şüpheli adliyeye sevk edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince, İncivez Mahallesi ile Bülent Ecevit Üniversitesiçevresindeki günlük kiralanan evlerde fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla ZonguldakKarabük ve Bartın'da gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünden geçirilen Sezai Ö, Erdal A, Nurhan K, Kenan A, Semih A, Cengizhan K, Sebahattin C, Şahin A, Sadi Ö, Yasin S. ve Gökhan Ü. güvenlik önlemi altında adliyeye getirildi.

Bu arada gözaltına alınan Azerbaycan uyruklu J.T, G.O. ve I.A ile Kırgızistan uyruklu G.A'nın, emniyetteki işlemlerinin ardından sınır dışı edildikleri öğrenildi.

Zonguldak, Bartın ve Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince, 1 Aralık'ta 15 ayrı adrese düzenlenen operasyonda, Azerbaycan uyruklu J.T, G.O. ve I.A, Kırgızistan uyruklu G.A. ile Sezai Ö, Erdal A, Nurhan K, Kenan A, Semih A, Cengizhan K, Sebahattin C, Şahin A, Sadi Ö, Yasin S. ve Gökhan Ü. gözaltına alınmıştı.

Şüphelilerden Erdal A, Nurhan K. ve Kenan A, operasyon yapıldığı sırada taksi ile kaçmaya çalışırken Ankarakarayolunun Fındıksuyu mevkisinde yakalanmış, Nurhan K'nin evinde yapılan aramada, fuhuş amacıyla kullanıldığı değerlendirilen çok sayıda SİM kart ve telefon, cinsel içerikli haplar ve fuhuşla ilgili alınan hesapların tutulduğu 2 not defteri ele geçirilmişti.

  04 Aralık 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 791821

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.