Çeber,Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

 / GÜNCEL

Vali Kemal Çeber, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında İl Müdürü Abdulkadir Çetin’den bilgiler aldı.

Kurum ziyaretleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği ziyarette Vali Çeber’e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Defterdarı Osman Koçaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı, Orman İşletme Müdürü Rıfat Ataş, İl Yazı İşleri Müdürü Şerafettin Kelleci, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı İhsan Çevik, Kardemir Karabükspor Tesisler ve İdare Sorumlusu Hakan Eren, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin ve Şube Müdürleri eşlik etti.
 
Vali Nafiz Kayalı Gençlik ve Spor Merkezinde İl Müdürü Abdulkadir Çetin’den, teşkilat yapısı, personel durumu, tesislerin durumu, faaliyet gösterilen spor branşları, ulusal liglerde mücadele eden takımlar, branşlarına göre milli sporcularımızın dağılımı, ulusal sportif etkinlikler, okul sporları ve gençlik merkezi faaliyetleri hakkında brifing alan Vali Çeber, daha sonra sporcular ve gençlik merkezi öğrencileriyle sohbet ederek tesislerde incelemelerde bulundu. 
(İHA)

  19 Ağustos 2017

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 707610

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.