Mehmet Uzun`dan Eflani`ye Ziyaret

 / İLÇELER

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Eflani İlçemizin Karacapınar Köyü’nde yapımı tamamlanan ve geçici kabul aşamasında olan içme suyu deposun da incelemelerde bulundu.

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun; “Amacımız köylerde yaşayan halkımızın, yaşam kalitesini yükseltmek” dedi.

Gerçekleştirilen incelemelerin ardından, amaçlarının köylerde yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu belirten Genel Sekreter Uzun; “Özel İdare olarak birçok alanda personellerimiz ile çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız her çalışma insan odaklıdır. Merkez ve İlçelerimiz dahil olmak üzere elimizden geldiğince her konuda faydalı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bugün burada da Eflani İlçemizin Karacapınar Köyü’nde ki içme suyu deposunun, geçici kabul komisyonumuz ile incelemelerini bitirdik. Karacapınar Köyü’ne, su depoları hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.   

Yapılan incelemede Genel Sekreter Mehmet Uzun’a; Elektrik Mühendislerinden Erol Aydın ve Okan Çakır, Jeoloji Mühendisi Ayla Özen Çakır, İnşaat Mühendisi Serkan İnal ile Karacapınar Köyü Muhtarı Halil İbrahim Çelebi eşlik etti. (Karabukacıksoz)

  14 Ağustos 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 220429

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.