Vali Çeber Ziyaretlerine Devam Ediyor

 / GÜNCEL

Vali Kemal Çeber, ziyaretlerine devam ediyor. Vali Çeber, son olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Özel Medikar Hastanesi, Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Kapulu Mahallesi’ni ziyaret etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Şahin, müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından karşılanan Vali Çeber, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Şahin’den ilimizin tarım ve hayvancılık durumu ve potansiyeli ile kurum çalışmalarının yanında yürütülen faaliyetler hakkında brifing aldı.

Vali Kemal Çeber, Özel Medikar Hastanesi ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na iade-i ziyaret bulundu.
Vali Kemal Çeber, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişiminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde açılan ateş sonucu şehit olan Metin Arslan’ın Özel Medikar Hastanesinde tedavi gören annesi Şazi Arslan’ı ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Çeber, Özel Medikar Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gürol Şahin’den Şazi Arslan’ın sağlık durumu hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Başhekim Şahin’in odasına geçen Vali Çeber sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı.

Karabük Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliğini de ziyaret eden Vali Çeber, ESOB Başkanı Nurettin Tümer, Şoförler Odası Başkanı Ahmet Karabacak, Sebzeciler ve Kasaplar Odası Başkanı Cuma Kara, Servisçiler Odası Başkanı Hüseyin Kılıç, Madeni İşler Odası Başkanı Mustafa Yaşar Düşünceli, Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumarer, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu ve KOSGEB Müdürü Serhat Saygın tarafından karşılandı. Sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette Vali Çeber,  Karabük Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen’den kooperatif bünyesinde esnaflarımıza verilen hizmetler ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ayrıca Vali Kemal Çeber, Kapullu Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

  07 Ağustos 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 321237

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.