Mehmet Aktaş’a Ziyaret

 / GÜNCEL

X-Karabük Baro Başkanı Rıdvan Erdoğan bir takım ziyaretler gerçekleştirmek için gittiği Şırnak’ta, Karabük eski Valisi Mehmet Aktaş tarafından ağırlandı.

Karabük Baro Başkanı Rıdvan Erdoğan bir takım ziyaretler gerçekleştirmek için gittiği Şırnak’ta, Karabük eski Valisi Mehmet Aktaş tarafından ağırlandı.

Karabük Valisi olarak 1 yıla yakın süre görev yapan ve son kararname ile Şırnak Valiliğine atanan Mehmet Aktaş’ı ziyaret eden Karabük Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan, eski Vali Aktaş’la sohbet etti.

Şırnak’ta yaptığı ziyaretlerde Baro Başkanı Rıdvan Erdoğan’ı yalnız bırakmayan eski Vali Mehmet Aktaş, kendisine yapılan nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Karabük Baro Başkanı Rıdvan Erdoğan ise yaptığı açıklamada; “Şırnak ziyaretimizde bizleri ağırlayan, başta eski Karabük Valimiz, Sayın Mehmet Aktaş’a, Şırnak Adli Yargı Komisyonu Başkanı Mecit Çelebi’ye, Şırnak Baro Başkanı Nuşirevan Elçi ve yönetim kurulu üyelerine, Şırnak Emniyet Müdür Yardımcısı İzzet Güner’e, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş’e, Şırnak Barosu çalışanlarına ve Şırnak Emniyet Müdürlüğü görevlilerine çok teşekkür ediyor, sevgilerimi saygılarımı sunuyorum” dedi. 
(Karabukacıksoz)

  03 Ağustos 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 662749

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.