Ürkmezer, Ovacuma’da sorunları dinledi

 / İLÇELER

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer Ovacuma’da muhtarlarla bir araya geldi.

Toplantıda Özel İdare, Devlet Su İşleri, KEDAŞ, Milli Eğitim, Köylere Hizmet Götürme Birliği gibi kurumların idarecileri ile Ovacık Merkez ve Köylerinin Muhtarları hazır bulundu.

Toplantı öncesi Muhtarlar ve Kurum Yetkilileri ile tanışan ve amaçlarının Safranbolu ve Safranbolu’ya bağlı köylere hizmetin en iyisini ve en kalitelisini götürmek olduğunu vurgulayan Ürkmezer; “ Burada amacımız vatandaşlarımızın hizmetten en iyi şekilde yararlanmaları.  Ovacuma’da da sizlerle bir araya gelme nedenimizde sizlerin sorunlarını dinlemek, yine bu sorunlara yerinde sizlerle birlikte istişare içerisinde çözümler bulmaktır” dedi.

Toplantı süresince tüm muhtarları teker teker dinleyen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, notlar alırken, ivedilikle çözülmesi gereken sorunlarla ilgili çalışmaların başlatılacağını belirtti.

Buradaki toplantının ardından vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Ürkmezer, Cabbar Köyünde yapımı devam eden su deposunda da inceleme yaparken, yetkililerden depodaki çalışma  ile ilgili bilgi aldı.
(Karabukaçıksoz)

  01 Ağustos 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 524783

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.