Gazetecilerden Ürkmezer`e Ziyaret

 / GÜNCEL

Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya ve yönetim kurulu Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Kaya, Safranbolu’nun Karabük, dolayısı ile ülkemiz açısından çok önemli bir ilçe olduğunu, kendilerinin de gerek tanıtım gerekse hizmetlerin aktarımı noktasında ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ürkmezer ise, basının gerek ülke, gerek il ve ilçelerin tanıtımında, gerçekleşen hizmetlerin vatandaşa aktarılması keza vatandaşın dertlerinin idarecilere bildirilmesinde çok büyük rol oynadığını ifade ederken ; “ Amacımız bulunduğumuz yöreye en iyi en güzel hizmeti verebilmek. Bunun için çaba sarf ediyoruz. Sizlerinde destekleri ile bunu başaracak ve hizmet bayrağını her daim en yukarılarda tutacağız. Ben bir kez daha nazik ziyaretlerinden dolayı Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.(Karabukaçıksöz)

  20 Temmuz 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 51540

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.