Karabük merkezli 4 ilde uyuşturucu operasyonu

 / 3.SAYFA

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu madde temin ve ticareti suçuna yönelik çalışma başlattı. Çalışma sonunda Karabük’ün Eskipazar ilçesi ile İstanbul, Sakarya ve Zonguldak’ta belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda, E.B, H.S, Y.Y, B.B, M.B. ve S.B. gözaltına alındı. Aramalarda, Karabük’ün Eskipazar ilçesindeki bir evin ahırında toprağa gömülü halde 5 kilogram kubar esrar, ruhsatsız tabanca ve ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Karabük merkezli 4 ilde düzenlenen ve toprağa gömülü 5 kilogram kubar esrarın ele geçirildiği operasyonda, 6 kişi yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu madde temin ve ticareti suçuna yönelik çalışma başlattı.Çalışma sonunda Karabük’ün Eskipazar ilçesi ile İstanbul, Sakarya ve Zonguldak’ta belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonda, E.B, H.S, Y.Y, B.B, M.B. ve S.B. gözaltına alındı. Aramalarda, Karabük’ün Eskipazar ilçesindeki bir evin ahırında toprağa gömülü halde 5 kilogram kubar esrar, ruhsatsız tabanca ve ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Sağlık kontrolünden geçirilen şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

  14 Temmuz 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 271352

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.