SAKEM`de Yılsonu Etkinlikleri Başlıyor

 / GÜNCEL

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) yılsonu etkinlikleri bugün başlıyor.

Alanında tek olan Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi her yıl olduğu gibi bu yılda verdiği birbirinden önemli kursların tamamlanmasının ardından yılsonu etkinlikleri bugün başlayacak.

Birbirinden güzel sergilerin, canlı performansların, gösterilerin, geleneksel yemek yarışmalarının gerçekleştirileceği etkinlikler 9 Temmuz’da sona erecek.

Bu yıl Sanat-ı Ala başlığı altında yapılacak olan etkinlikler bugün saat 16.00’da yapılacak açılışın ardından, mehteran gösterimi ile başlayacak.  Aslanlar SAKEM bahçesinde ata sporumuz olan Okçuluk gösterileri ile devam edecek olan ilk gün etkinlikleri SAKEM öğretmen ve öğrencilerinin müzik dinletisi ile son bulacak.Diğer programlar ise söyle; 5 Temmuz Çarşamba: Dericilik Kursu Etlikinliği ( Objeni Yap- Al ), Kuaförlük Kursu Etkinliği ( Sende Dene ), SAKEM Kursları Canlı Performansları, Mantı Günü. 6 Temmuz Perşembe: Ata Sporu Okuçuluk Talimi, kuaförlük Kursu Etkinliği, Yöresel Gözleme Günü, Müzik Dinletisi ( SAKEM Öğretmen ve Öğrencileri, 7 Temmuz Cuma: Kaligrafi Etkinliği “İsmini Yadır”, Mantı ve Çiğ Köfte Günü, 8 Temmuz Cumartesi: Ata Sporu Okçuluk Talimi ve Etkinliği (Yer: SAKEM Tarihi Çarşı Şubesi ), Sevgi Ev Çocuklarımıza Yönelik yemek Yarışması ve Safranbolu 3. Geleneksel Lezzet Şenliği Yemek Yarışması ( Yer: Cinci Han ), 9 Temmuz Pazar: SAKEM Kursları Sergi Ziyaretleri. 

  04 Temmuz 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 461315

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.