Vali Kemal Çeber, Göreve Başladı

 / GÜNCEL

Mülkiye Başmüfettişliği görevini yürütürken, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Karabük’e atanan, Vali Kemal Çeber yeni görevine başladı.

Yıllık iznine çıkacağı sırada son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Karabük Valisi olarak atandığı öğrenen Çeber; “Bayram öncesi Salı günü yıllık iznimi alıp memleketime gitmeye hazırlanırken güzel bir günde, Kadir Gecesinin sabahında Vali olduğumu öğrendim ve Ramazan Bayramında da göreve başladım. İnşallah bu güzel, kutsal günlerin bereketi, rahmeti yapacağımız hizmetlere de yansır” diye konuştu.

“SAĞLIK, MUTLULUK VE HUZURLU NİCE BAYRAMLARA”

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Karabük’e atanan ve bayramlaşma törenlerine katılan Vali Kemal Çeber; “Tüm Karabüklü hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını canı gönülden kutluyorum. Allah’tan tüm hemşehrilerimin aileleri ile beraber sağlık, mutluluk ve huzur içeresin de nice bayramlara erişmelerini niyaz ediyorum.”Dedi.Bayram öncesi Karabük’e gelerek göreve başlayan Kemal Çeber; “Bu bayram benim için çok daha özel bir bayram. Salı günü yıllık iznimi alıp memleketime gitmeye hazırlanırken güzel bir günde, Kadir Gecesinin sabahında Vali olduğumu öğrendim ve Ramazan Bayramında da göreve başladım.  İnşallah bu güzel, kutsal günlerin bereketi, rahmeti yapacağımız hizmetlere de yansır. Bayram Namazını Ulu Cami’de kıldım, namaz sonrasında tüm hemşehrilerimiz beni çok sıcak karşıladı, bu da beni ayriyeten çok memnun etti. Bu duygu ve düşüncelerle Karabüklü hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutluyor, bu bayramın milletimize, İslam Âlemine ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”diye konuştu.

  28 Haziran 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 3956

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.