Uyuşturucu Operasyonunda 6 Kişi Serbest

 / 3.SAYFA

Karabük Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekiplerince Karabük merkezli Zonguldak ve Kastamonu’da uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda adliyeye sevk edilen 6 kişi serbest bırakıldı.

Karabük  Emniyet Müdürlüğü  Narkotik Şube ekiplerince  Karabük merkezli  Zonguldak ve  Kastamonu'da uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda adliyeye sevk edilen 6 kişi serbest bırakıldı.

Narkotik ekiplerce yapılan eş zamanlı operasyon kapsamında  Karabük,  Zonguldak ve  Kastamonu'da düzenlenen operasyonda N.E.U (24), C.A (22), M.A (26), M.K. (26), Y.K (22) ve KB (30) isimli şahıslar gözaltına alınmıştı.  Polis ekiplerince gözaltına alınan şahısların üzerlerinde toz ve kubar esrar ile uyuşturucu hapın yanı sıra birer adet 7,65 mm ve 9 mm çapında tabanca, bir adet kuru sıkı tabanca ve ahşap kabzeli tek atar tabanca ile bunlara ait 15'i kuru sıkı toplam 293 mermi ele geçirmişti.

Emniyette sorguları tamamlandıktan sonra 'Uyuşturucu temin ve ticareti' suçlamasıyla adliyeye sevk edilen N.E.U (24), C.A (22), M.A (26), M.K. (26), Y.K (22) ve KB (30) isimli şahsılar çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

  30 Mayıs 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 546812

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.